Analiza kolorystyczna

edyta-look-analiza-kolorystyczna-7-min

Analiza kolorystyczna pozwala odkryć Ci twoje kolory mocy, czyli takie kolory, które podkreślają twoją tęczówkę oka, wydobywają głębię odcienia włosów powodując, że  cera nabiera zdrowego wyglądu.

Nie muszę Cię na pewno przekonywać , jak istotne są kolory przy komponowaniu twojej garderoby, gdyż maja one ogromne znaczenie nie tylko w ubiorze, makijażu , tworzeniu wizerunku biznesowego ale także w tematyce urządzania wnętrz czy też psychologii.

Myślę, że nie bez powodu zainteresowałaś , się tą tematyką, skoro trafiłaś na moją stronę 😊


Jeśli jesteś w momencie, w którym zadecydowałaś o zmianie w swojego wizerunku i zamierzasz dokonać tej zmiany również poprzez swój wygląd, to jest dobry moment na analizę kolorystyczną.

Znajomość Twoich kolorów pozwoli nam zindywidualizować Twój wizerunek.

Dzięki analizie zrozumiesz dlaczego Twoje ubrania nie pasują do siebie, a stylizacje nie zawsze robią oczekiwany efekt wow.

Dzięki analizie dowiesz się nie tylko w jakich kolorach Twoja uroda wygląda świetnie, ale będziesz również umiała je łączyć.

Ubrania będą dawały ci radość noszenia i pewność, że zawsze wyglądasz świetnie.

Zalety znajomości swojej palety kolorystycznej to również oszczędność pieniędzy. Będziesz kupowała mniej, z łatwością łącząc ubrania w zestawy.

Unikniesz też  nietrafionych zakupów, oszczędzając czas i środki na inne cele.

Będziesz wiedziała, jakie kolory makijażu i kolory włosów są odpowiednie dla Twojego typu urody.

Edyta Look analiza kolorystyczna (9)-min (Copy)
Edyta Look analiza kolorystyczna (2)-min (Copy)

Dokonując analizy kolorystycznej bazuję na 12 typach kolorystycznych, które segregują kolory ze wzglądu na atrybuty koloru: odcień :ciepły zimny, walor: jasność , stopień rozświetlenia, chromatyczność : czystość barwy .

Niektóre analizy kolorystyczne opierają się na określaniu typów urody na 4 pory roku. Analiza, której dokonuję bazuje na bardziej dokładnej analizie , dzieląc pory roku na 3 podtypy co daje nam 12 typów kolorystycznych . 😊

Ważne , aby podkreślić, że każdy typ kolorystyczny może nosić wszystkie kolory, jednakże będą takie, które będą bardziej chłodne, zgaszone lub ciepłe czyli jakby zindywidualizowane czyli perfekcyjnie dobrane do twojej urody 😊

Podsumowując analiza kolorystyczna jest sposobem na podniesienie jakości życia, poprzez ułatwienie codziennych stylizacji oraz dobrą inwestycją w wygląd, co niejednokrotnie potęguje pewność siebie w kontaktach biznesowych i prywatnych .